Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Warsztaty Kulinarno-Dietetyczne dla Młodych Sportowców w Klubie GKS Dopiewo

IMG_5778

12 lutego w Klubie GKS Dopiewo odbyły się wyjątkowe warsztaty kulinarno-dietetyczne, które miały na celu edukację młodych sportowców na temat zdrowego odżywiania oraz jego wpływu na osiągnięcia sportowe. To właśnie tam, w trakcie ferii zimowych, uczestnicy mieli okazję poznać tajniki zbilansowanej diety oraz praktyczne sposoby na zapewnienie odpowiedniego nawodnienia i przygotowanie smacznych koktajli okołotreningowych.

Podczas części teoretycznej warsztatów skupiliśmy się na omówieniu znaczenia prawidłowego nawodnienia oraz przeprowadziliśmy analizę składu ciała uczestników. Razem z nimi dyskutowaliśmy o roli odpowiedniego spożycia płynów w utrzymaniu prawidłowej wydolności organizmu podczas treningów i zawodów oraz o znaczeniu równowagi elektrolitowej.

Następnie przyszedł czas na część praktyczną, w której wspólnie przygotowywaliśmy domowe izotoniki oraz koktajle okołotreningowe. Pod czujnym okiem idietetyka, młodzi sportowcy uczestniczyli w procesie komponowania składników, aby stworzyć napoje wspierające regenerację mięśni oraz przywracające energię po intensywnym wysiłku fizycznym. Dodatkowo, eksperymentowaliśmy z różnymi smakami i kombinacjami składników, aby uczestnicy mogli odkryć swoje ulubione receptury na zdrowe napoje.

Warsztaty kulinarno-dietetyczne nie tylko dostarczyły uczestnikom praktycznej wiedzy na temat zdrowego odżywiania, ale także stanowiły doskonałą okazję do integracji i budowania świadomości na temat korzyści płynących z właściwego żywienia. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza pomoże młodym sportowcom w osiąganiu jeszcze lepszych wyników sportowych oraz w utrzymaniu zdrowego trybu życia.

Jeśli i Ty pragniesz zorganizować podobne warsztaty dla swojej grupy sportowej lub klubu, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które wesprze rozwój Twoich zawodników. Nie zwlekaj – zapisz się już teraz na kulinarne wyzwania z nami! Jesteśmy mobilni i dostarczymy nasze warsztaty w dowolne miejsce w Polsce.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij