Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Smakowite Przygody na Warsztatach Kulinarnych dla Uczniów Szkoły Podstawowej

IMG_6548

12 kwietnia był dniem pełnym smaku i nauki dla uczniów naszej szkoły podstawowej! W ramach wyjątkowych warsztatów kulinarnych uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat znaczenia zdrowych śniadań oraz przeprowadzić analizę składu ciała, aby lepiej zrozumieć swoje ciało i potrzeby żywieniowe.

Na części teoretycznej warsztatów omówiliśmy kluczową rolę śniadań i drugich śniadań w codziennej diecie ucznia. Dowiedzieliśmy się, dlaczego regularne spożywanie zdrowych posiłków o poranku może wpłynąć pozytywnie na naszą energię i koncentrację w szkole.

Następnie przyszedł czas na część praktyczną, podczas której wraz z uczniami przygotowaliśmy niezwykłą przekąskę – gofry a’la pizza! Z dużą radością i zaangażowaniem dzieci wyruszyły do kuchni, aby stworzyć własne wariacje tego klasycznego dania. Efektem było nie tylko pyszne, ale i kreatywne połączenie smaków, które zaskoczyło i zachwyciło wszystkich.

Warsztaty kulinarno-edukacyjne nie tylko dostarczyły praktycznej wiedzy na temat zdrowego odżywiania, ale także stanowiły doskonałą okazję do integracji społecznej i kreatywnego wyrażania się poprzez gotowanie. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza pomoże naszym uczniom lepiej zrozumieć znaczenie zdrowego odżywiania i wpłynie pozytywnie na ich codzienne nawyki żywieniowe.

Jeśli i Ty pragniesz zorganizować podobne warsztaty dla swojej szkoły lub grupy dzieci, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które wspomoże rozwój zdrowego stylu życia wśród najmłodszych. Nie czekaj – przyłącz się już teraz do kulinarnych przygód z nami!

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij