Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Podsumowanie Warsztatów Kulinarnych dla Piłkarzy z LKS Chlebnia

IMG_6536

11 kwietnia był dniem pełnym smakowitych wyzwań i kulinarnych odkryć dla piłkarzy z klubu LKS Chlebnia. W ramach specjalnych warsztatów kulinarnych, młodzi sportowcy mieli okazję zgłębić tajniki zdrowego odżywiania oraz czerpać inspirację z przygotowania potrawy idealnej na posiłek przed lub po treningu.

Podczas części teoretycznej warsztatów skupiliśmy się na omówieniu znaczenia odpowiedniego odżywiania okołotreningowego dla utrzymania energii i regeneracji mięśni. Razem z uczestnikami analizowaliśmy, jakie składniki odżywcze są kluczowe dla osiągnięcia szczytowej formy fizycznej i sportowej wydajności.

Następnie przyszedł czas na część praktyczną, podczas której wspólnie przygotowaliśmy wyjątkową przekąskę – banana z Daktynellą zapiekanego w tortilli. Pod czujnym okiem instruktorów, młodzi piłkarze uczestniczyli w procesie przygotowania tego oryginalnego dania, które nie tylko smakowało wybornie, ale także dostarczało niezbędnych składników odżywczych, aby wesprzeć ich treningową rutynę.

Warsztaty kulinarno-dietetyczne nie tylko dostarczyły praktycznej wiedzy na temat zdrowego odżywiania, ale również stanowiły doskonałą okazję do integracji i budowania świadomości na temat korzyści płynących z właściwego żywienia. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza pomoże młodym piłkarzom osiągnąć jeszcze lepsze wyniki sportowe oraz utrzymać zdrowy styl życia.

Jeśli i Ty pragniesz zorganizować podobne warsztaty dla swojej grupy sportowej, klubu czy szkoły, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które wspomoże rozwój Twoich zawodników. Nie zwlekaj – zapisz się już teraz na kulinarne wyzwania z nami! Jesteśmy mobilni i dostarczymy nasze warsztaty w dowolne miejsce w Polsce.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij