Dietetyk młodych sportowców

Patrycja
Olejarczyk

Absolwentka dietetyki klinicznej oraz wychowania fizycznego ze specjalizacją dietetyka sportowa. Jestem wykładowczynią akademicką na Uniwersytecie SWPS oraz Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie.

Specjalizuję się w szeroko pojętej edukacji żywieniowej zawodników różnych dyscyplin sportowych, ich rodziców i trenerów. Moim ulubionym obszarem pracy są szkolenia grupowe i warsztaty kulinarne, podczas których młodzi sportowcy w praktyczny sposób poznają tajniki wpływu diety na formę sportową.

“Moją misją jest przekazywanie konkretnej wiedzy i praktycznych umiejętności, dzięki którym młodzi zawodnicy poprawiają swoje wyniki sportowe, a rodzice rozwiązują problemy żywieniowe dzieci.”
children12
0 +
Zadowolonych młodych sportowców
consulting12
0 +
Konsultacji
indywidualnych
playing12
0
OBOZÓW / ZIELONYCH SZKÓŁ ZORGANIZOWALIŚMY
fruit12
0
ZORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW KULINARNYCH
pie-chart12
0 +
WYKONANYCH
ANALIZ CIAŁA
book12
0
ZORGANIZOWANYCH
SZKOLEŃ

Poznaj sportujemy

Jesteśmy zespołem dietetyków i trenerów, którzy łącząc pasję i pracę zmieniają życie całych rodzin! PracuJEMY nieszablonowo, nie trzymamy się sztywnych ram. SpecjalizuJEMY się w szeroko pojętej edukacji żywieniowej zarówno dzieci, jak i dorosłych. Naszym ulubionym obszarem pracy są warsztaty kulinarne, od których zaczęła się nasza historia.

Aleksandra Kulesza

Project manager, dietetyk kliniczny

Z wykształcenia dietetyk kliniczny i trener tenisa. Ćwierćfinalistka Mistrzostw Polski w grze mieszanej, a od 5 lat prowadząca szkoleń i warsztatów SportuJemy. 

Sport jest ze mną od dziecka, jako była zawodniczka rozumiem, jak ważne jest odżywianie w karierze młodego sportowca.”

Jako Project manager, dbam o to, by obsługa klienta w SportuJemy była na najwyższym poziomie, a social media pełne ciekawych i inspirujących treści.

Izabela Trela

dietetyka dziecięca i kobiet w ciąży

Jestem absolwentką SGGW oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek Dietetyka. Często uczęszczam na szkolenia i konferencje branżowe, zwłaszcza z zakresu żywienia kobiet ciężarnych, karmiących i małych dzieci oraz z dietetyki sportowej.

“Uwielbiam ruch, dlatego systematycznie ćwiczę oraz uprawiam sporty sezonowe takie jak pływanie, jazda na rowerze latem a zimą jazda na nartach. Prywatnie jestem zabieganą mamą trójki dzieci.”

Zawsze zachęcam do pozytywnych zmian nawyków żywieniowych i otwarcie się na nowe smaki na talerzu. 

Patrycja Swaczyna

dietetyk kliniczny

Absolwentka dietetyki klinicznej i trener personalny. Pracę w SportuJemy zaczęłam ponad 3 lata temu i bardzo cenię, że mogę rozwijać zdrowe nawyki żywieniowe u najmłodszych!

“Uwielbiam tworzyć plany żywieniowe i widzieć, jak zmieniają życie moich podopiecznych na lepsze.”

Bardzo lubię aktywność fizyczną, więc bardzo dobrze rozumiem młodych sportowców i ich potrzeby. W SportuJemy zwracamy szczególna uwagę na dietę sportowców, bo niedożywienie tu zdarza się bardzo często.

Marta Pielak

dietetyk kliniczny 

Absolwentka Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym oraz uczestniczka licznych szkoleń z zakresu dietetyki sportowej i dziecięcej. Odbywałam staż naukowy w Tajlandii i Meksyku, gdzie współorganizowałam Kongres Medycyny Stylu Życia.

“Nie lubię sztywnego trzymania się jadłospisów i rozpisek żywieniowych. Uważam, że dieta, dopasowana do stylu życia, jest bardziej skuteczna w długiej perspektywie!”

W SportuJemy pracuję od 2019 roku i cieszę się, że moja wiedza w zakresie immuno żywienia w sporcie i suplementacji młodych sportowców, pomaga rodzicom młodych sportowców zapewniać dzieciom zdrowy trening.

Koszyk zamknij