...
Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ

Dietetyk młodych sportowców

Patrycja
Olejarczyk

Absolwentka dietetyki klinicznej oraz wychowania fizycznego ze specjalizacją dietetyka sportowa. Jestem wykładowczynią akademicką na Uniwersytecie SWPS oraz Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie.

Specjalizuję się w szeroko pojętej edukacji żywieniowej zawodników różnych dyscyplin sportowych, ich rodziców i trenerów. Moim ulubionym obszarem pracy są szkolenia grupowe i warsztaty kulinarne, podczas których młodzi sportowcy w praktyczny sposób poznają tajniki wpływu diety na formę sportową.

“Moją misją jest przekazywanie konkretnej wiedzy i praktycznych umiejętności, dzięki którym młodzi zawodnicy poprawiają swoje wyniki sportowe, a rodzice rozwiązują problemy żywieniowe dzieci.”
children12
0 +
Zadowolonych młodych sportowców
consulting12
0 +
Konsultacji
indywidualnych
playing12
0
OBOZÓW / ZIELONYCH SZKÓŁ ZORGANIZOWALIŚMY
fruit12
0
ZORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW KULINARNYCH
pie-chart12
0 +
WYKONANYCH
ANALIZ CIAŁA
book12
0
ZORGANIZOWANYCH
SZKOLEŃ

Poznaj sportujemy

Jesteśmy zespołem dietetyków i trenerów, którzy łącząc pasję i pracę zmieniają życie całych rodzin! PracuJEMY nieszablonowo, nie trzymamy się sztywnych ram. SpecjalizuJEMY się w szeroko pojętej edukacji żywieniowej zarówno dzieci, jak i dorosłych. Naszym ulubionym obszarem pracy są warsztaty kulinarne, od których zaczęła się nasza historia.

Aleksandra Kulesza

Project manager, dietetyk kliniczny

Z wykształcenia dietetyk kliniczny i trener tenisa. Ćwierćfinalistka Mistrzostw Polski w grze mieszanej, a od 5 lat prowadząca szkoleń i warsztatów SportuJemy. 

Sport jest ze mną od dziecka, jako była zawodniczka rozumiem, jak ważne jest odżywianie w karierze młodego sportowca.”

Jako Project manager, dbam o to, by obsługa klienta w SportuJemy była na najwyższym poziomie, a social media pełne ciekawych i inspirujących treści.

Barbara Kostrzewska

Ukończyłam studia żywieniowe na SGGW oraz kierunek Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie na AWFie. Jestem również zawodniczką specjalizującą się w skoku w dal, kilkukrotną medalistką Mistrzostw Polski i trenerką.

„Ogromną przyjemność sprawia mi współpraca z zawodnikami i nauczanie ich jak poprzez dietę stawać się lepszym sportowcem.”

Sama jako zawodniczka wiem, że odpowiednia dieta ma ogromny wpływ na samopoczucie i formę sportową. Staram się dzielić tym praktycznym doświadczeniem z innymi.

Patrycja Swaczyna

dietetyk kliniczny

Absolwentka dietetyki klinicznej i trener personalny. Pracę w SportuJemy zaczęłam ponad 3 lata temu i bardzo cenię, że mogę rozwijać zdrowe nawyki żywieniowe u najmłodszych!

“Uwielbiam tworzyć plany żywieniowe i widzieć, jak zmieniają życie moich podopiecznych na lepsze.”

Bardzo lubię aktywność fizyczną, więc bardzo dobrze rozumiem młodych sportowców i ich potrzeby. W SportuJemy zwracamy szczególna uwagę na dietę sportowców, bo niedożywienie tu zdarza się bardzo często.

Koszyk zamknij
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.