1

Czy SportuJemy to zwykła dietetyka

Nie patrzymy na dzieci z góry, nie zakazujemy, nie nakazujemy, nie zmuszamy! SportuJemy to nie konsultacje dietetyczne, a pasjonujący zdrowy styl życia i wiedza połączona z motywacją! Nie mówimy rodzicom co mają robić. Mamy inne podejście. Budujemy koleżeńską i ciepłą atmosferę i mówimy językiem dzieci. Dla nas to one są najważniejsze, dlatego zależy nam na tym, by czuły się dobrze!

Wspieramy również Was, rodzice! Przeprowadzamy bardzo praktyczne szkolenia i webinary, tworzymy proste i pełne gotowych rozwiązań e-booki i jadłospisy.

2
3

Nie zanudzamy dzieci i rodziców nudnymi wykładami. Stawiamy na praktykę i zaangażowanie dziecka w proces przygotowania zdrowych posiłków, bo tylko to zmienia nastawienie i otwiera je na nowe smaki. Dzięki temu jest bardziej samodzielne i nie trzeba je zmuszać, by zjadło coś zdrowego – samo doskonale zrozumie, że to dla niego najlepsze! Wspólne warsztaty, to nie tylko wiedza, którą można wykorzystać na co dzień. To także wartościowy czas spędzony razem z dzieckiem!

SportuJemy to rewolucja w dietetyce dziecięcej

Dietetyka dziecięca w praktyce skupia się wokół diety dla niemowląt i dzieci do 3 lat. My idziemy dalej! Przeprowadzamy warsztaty i szkolenia nie tylko dla dzieci różnych grup wiekowych, ale również dla małych zawodników.
Dziecięca dietetyka sportowa jest rzadko praktykowana, mimo że ma przeogromne znaczenie dla zdrowego rozwoju młodego sportowca! Nasza misja to zdrowe i szczęśliwe dzieci, pełni energii mali sportowcy oraz zadowoleni i spokojni rodzice.

Dlatego mocno promujemy sportową dietę i aktywny tryb życia!

4
5

Ale to nie wszystko — organizujemy obozy dietetyczne, podczas których uczymy się gotować na sportowo, mądrze jeść i trenować! Pracujemy nad słabościami i doskonale się bawimy, a na szkoleniach dla rodziców zdradzamy tajniki sportowego odżywiania, by każdy rodzic mógł wspierać swoje dziecko i być autorytetem!

Dlaczego SportuJemy?

Poznaj nas lepiej! Zobacz, czym się kierujemy!

Pasja i dobra energia

Ciekawość

Odwaga

Nieszablonowość

Szacunek do siebie i innych

Praca zespołowa

Koszyk zamknij