Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Warsztaty Kulinarno-Dietetyczne dla Dzieci w Szkole Podstawowej

IMG_6628

W dniu 17 kwietnia odbyły się niezwykle pouczające warsztaty kulinarno-dietetyczne dla dzieci w Szkole Podstawowej w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko czasem nauki, ale także świetną zabawą i cennym doświadczeniem dla uczestników.

Edukacja Żywieniowa dla Dzieci: Rola Śniadania i II Śniadania

Podczas części teoretycznej prowadzonej przez naszą doświadczoną dietetyczkę dzieci dowiedziały się, dlaczego śniadanie jest uważane za najważniejszy posiłek dnia. Omówiliśmy, jak wpływa ono nie tylko na pracę mózgu, ale także na ogólne samopoczucie i koncentrację w szkole. Dzieci miały okazję poznać także znaczenie II śniadania oraz przykłady zdrowych śniadaniówek, które mogą zabrać ze sobą do szkoły.

Tworzymy Zdrowe Śniadaniówki: Praktyczna Część Warsztatów

Praktyczna część warsztatów była równie ekscytująca! Dzieci miały okazję przygotować zielone gofry z dodatkiem szpinaku, który nadał im niezwykłego koloru. Na początku uczestnicy byli trochę sceptycznie nastawieni do pomysłu, ale po spróbowaniu byli zaskoczeni, jak pyszne mogą być gofry z dodatkiem zdrowych warzyw. Ponadto, dzieci miały okazję wyrazić swoją kreatywność, dodając do swoich gofrów ulubione owoce i masło orzechowe.

Bezpieczne i Edukacyjne Warsztaty z Profesjonalnym Prowadzącym

Warsztaty prowadziła doświadczona dietetyczka dziecięca, która nie tylko dzieliła się swoją wiedzą, ale także tworzyła przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce. Jej zaangażowanie sprawiło, że każde dziecko czuło się komfortowo i zainteresowane tematem, a rozmowy podczas warsztatów były pełne ciekawych pytań i dyskusji.

Entuzjastyczne Reakcje od Dzieci i Nauczycieli

Cieszymy się, że nasze warsztaty spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony dzieci, jak i nauczycieli. Pozytywne opinie stanowią dla nas motywację do dalszej pracy nad propagowaniem zdrowego stylu życia wśród najmłodszych.

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją podobnych warsztatów dla swojej szkoły lub instytucji, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy wprowadzić pozytywne zmiany w nawykach żywieniowych dzieci i młodzieży.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij