Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Warsztaty Kulinarne Jemy na Medal PRO dla Młodych Piłkarzy z LKS Jedność Żabieniec

IMG_6579

W ciągu ostatnich tygodni mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z młodymi piłkarzami z klubu LKS Jedność Żabieniec, uczestnicząc w serii inspirujących warsztatów kulinarno-sportowych. Nasze spotkania były nie tylko okazją do zgłębienia tajników zdrowego odżywiania, ale również doskonałą szansą na integrację zespołu oraz wspólną naukę.

Spotkanie 1: Przedtreningowe Gofry na Start!

Na pierwszym spotkaniu poświęciliśmy czas na omówienie kluczowych zasad odżywiania przed i w trakcie treningu. Dowiedzieliśmy się, dlaczego warto spożywać posiłki bogate w węglowodany i białko przed wysiłkiem fizycznym, aby dostarczyć organizmowi niezbędną energię. W praktyce, przygotowaliśmy przedtreningowe gofry z dodatkiem masła orzechowego i kawałków świeżych owoców. To pyszna i pożywna przekąska, która daje nie tylko energię, ale także poprawia wydolność i koncentrację na boisku.

Spotkanie 2: Nawodnienie to Klucz!

Na drugim spotkaniu skupiliśmy się na roli odpowiedniego nawodnienia dla młodych sportowców. Po omówieniu znaczenia prawidłowego picia wody i elektrolitów podczas treningu, wszyscy uczestnicy mieli okazję przygotować swoje własne koktajle okołotreningowe oraz domowe izotoniki. Dzięki praktycznym wskazówkom, nasi piłkarze mogą teraz skutecznie dbać o prawidłowe nawodnienie podczas intensywnych treningów.

Spotkanie 3: Potreningowe Słodycze na Regenerację!

Trzecie spotkanie poświęciliśmy regeneracji po wysiłku. Podczas części teoretycznej omówiliśmy różne techniki żywieniowe wspomagające proces regeneracji mięśni i redukcję zmęczenia po treningu. Następnie wszyscy razem przygotowaliśmy potreningowe Kinder Country – zdrowe i pyszne słodycze, które dostarczają organizmowi niezbędnych składników odżywczych i pomagają w regeneracji mięśni.

Spotkanie 4: Indywidualna Analiza Składu Ciała!

Na ostatnim spotkaniu każdy z zawodników miał możliwość przeprowadzenia analizy składu ciała. Dzięki temu personalizowanemu podejściu, możemy lepiej zrozumieć potrzeby żywieniowe i fizyczne każdego uczestnika, co pozwala na bardziej efektywne dostosowanie strategii treningowych i żywieniowych do indywidualnych celów.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego ekscytującego procesu nauki i rozwoju. Dziękujemy zawodnikom LKS Jedność Żabieniec za ich zaangażowanie i otwartość podczas naszych warsztatów kulinarno-sportowych. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza i umiejętności pomogą Wam osiągnąć kolejne sportowe sukcesy!

Jeśli również chciałbyś zorganizować podobne warsztaty dla swojej drużyny czy grupy sportowej, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które wspomoże rozwój zdrowego stylu życia i osiągnięcie sportowych celów.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij