SportuJemy a konkurencja

Dlaczego akurat my?

Wiemy, co sobie myślisz. “Przecież jest bardzo dużo dietetyków. Dlaczego mam wybrać akurat Was?” Już tłumaczymy.

Większość dietetyków spotyka się z rodzicami i rozpisuje idealny jadłospis. W teorii wszystko brzmi dobrze, jednak w praktyce się nie sprawdza. Produkty są trudno dostępne, dania skomplikowane, a dziecko i tak nie chce tego jeść. U nas to wygląda inaczej.

Doskonale wiemy, że nie sztuką jest zmusić Twoją pociechę do zdrowego odżywiania. Sztuką jest zrobić tak, by samo chciało tak jeść!

Dietetyk sportowy czy dziecięcy?
Co wybrać?

Twoje dziecko uprawia sport? Nie widzi świata poza treningami, a każdą wolną chwilę spędza na zewnątrz? Doskonale wiemy, że chcesz dla niego jak najlepiej. Dlatego nie wybieraj pomiędzy dietetykiem sportowym a dziecięcym. Wybierz dietetyka sportowego dla dzieci! Świetnie rozumiemy potrzeby młodych sportowców i zapewnimy im to, co najlepsze.

W grupie siła!

Poza konsultacjami indywidualnymi, skupiamy się na grupowych warsztatach, podczas których wspólnie, zdrowo gotujemy. Teorie “przemycamy” w między czasie. Dzięki temu nauka zdrowego odżywiania nie jest nudną lekcją niczym ze szkolnej ławki. Jest zabawą i wspólnym czasem z rodzicami i rówieśnikami!

W przeciwieństwie do innych, wszystkie nasze obozy łączymy z nauką zdrowego odżywiania. Uczymy się na nich smacznie gotować, nie ma też śmieciowych przekąsek, a jeśli słodycze, to tylko te wartościowe i najlepiej samodzielnie przygotowane. Z nami nie zabraknie sportu, zabawy i pracy nad słabościami.

Czy dietetycy zapomnieli o starszych dzieciach?

Też masz wrażenie, że wszystkie poradniki dietetyczne dla dzieci są kierowane do grupy 0-3? Zauważyliśmy, że mało porad otrzymują starsze dzieci, dlatego postanowiliśmy się tym zająć! Dodatkowo tworząc jadłospisy i e-booki nie korzystamy z egzotycznych produktów, po które trzeba jechać na drugi koniec miasta. Z prostych i łatwo dostępnych rzeczy, też możesz stworzyć wartościową dietę!

Dlatego jeżeli chcesz wprowadzić do życia swojego dziecka zdrowe nawyki, bez zmuszania i płaczu – sprawdź naszą ofertę. Świetną zabawę dodajemy w GRATISIE!

Koszyk zamknij