Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Podsumowanie Warsztatów Kulinarnych dla Młodych Sportowców w Klubie Irzyk

IMG_5286

24 stycznia br. klub Irzyk w Warszawie stał się miejscem pełnym smakowitych eksperymentów i pożywnych odkryć. To właśnie tutaj odbyły się wyjątkowe warsztaty kulinarno-dietetyczne, które miały na celu wsparcie zdrowego stylu życia i wydajności sportowej młodych piłkarzy uczestniczących w półkoloniach.

Podczas części teoretycznej warsztatów skupiliśmy się na omówieniu znaczenia odżywiania okołotreningowego, kładąc nacisk na odpowiednią dietę w kontekście intensywnych aktywności sportowych. Razem z grupami młodych piłkarzy zgłębialiśmy tajniki zbilansowanej diety, która wspiera wydajność i regenerację organizmu przed, w trakcie i po treningu.

Następnie przeszliśmy do części praktycznej, gdzie czekało na nas kolejne kulinarne wyzwanie – przygotowanie tortilli z hummusem buraczkowym i świeżymi warzywami. Razem z uczestnikami eksperymentowaliśmy z różnorodnymi składnikami, tworząc pożywne i smaczne danie. Tortilla, pełna aromatycznych warzyw i kremowego hummusu buraczkowego, nie tylko zaspokajała głód, ale także dostarczała niezbędnych składników odżywczych.

Warsztaty kulinarno-dietetyczne dla młodych sportowców to nie tylko okazja do nauki, ale także do integracji i budowania świadomości na temat korzyści płynących z właściwego odżywiania. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenie przyczynią się do dalszego rozwoju zdrowych nawyków żywieniowych młodych sportowców.

Jeśli i Ty pragniesz zorganizować podobne warsztaty dla swojej grupy sportowej lub klubu, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które wesprze rozwój Twoich zawodników. Nie zwlekaj – zapisz się już teraz na kulinarne wyzwania z nami! Jesteśmy mobilni i dostarczymy nasze warsztaty w dowolne miejsce w Polsce.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij