...
Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ

Warsztaty kulinarne w CKiA na Targówku. Dieta wegetariańska.

IMG_8046

Warsztaty były skierowane do dzieci i rodziców, a tematem przewodnim było zdrowe odżywianie, a konkretniej – dieta wegetariańska.

Na początku spotkania,  wyjaśniliśmy czym różni się dieta wegetariańska od innych sposobów żywienia. Następnie, przystąpiliśmy do praktycznej części zajęć.

Dzieci i rodzice zostali podzieleni na grupy, a każda z nich miała za zadanie przygotować dwie potrawy – burgery z kotletami roślinnymi oraz fit Kinder Bueno.  Po przygotowaniu potraw, nastąpił czas na degustację. Burgery z kotletami roślinnymi okazały się być wyjątkowo smaczne, a fit Kinder Bueno zrobiło furorę wśród dzieci. Uczestnicy warsztatów mieli okazję porozmawiać o zaletach i wadach wegetarianizmu oraz zadawali pytania dotyczące przygotowanych potraw.

Warsztaty dla dzieci i rodziców w Centrum Kultury i Aktywności na Targówku były doskonałą okazją, aby nauczyć się, jak przygotować zdrowe posiłki bez mięsa. Uczestnicy mieli okazję poznać różnorodność smaków, jakie oferuje dieta wegetariańska oraz zdobyć praktyczne umiejętności kulinarne. Z pewnością były to zajęcia, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.