Warsztaty kulinarne w CKiA na Targówku. Dieta klasyczna

339100200_982612339326804_4965547595309255241_n
Moda na różne rzeczy wśród dzieci i młodzieży jest znana niemal wszystkim rodzicom. Każdy etap życia dzieci, to dla nas rodziców mierzenie się z tym problemem. Dopóki sprawa dotyczy fascynacji bohaterami bajek, jest to nawet urocze. Gdy jednak w grę zaczyna wchodzić zdrowie naszych pociech, każdy z nas rodziców zaczyna się martwić i bacznie obserwować te fascynacje.
Moda na diety różnego rodzaju to troszkę efekt nowoczesności, a przede wszystkim efekt dostępu do social mediów, które są nafaszerowane różnymi informacjami na ten temat. My dorośli mamy świadomość tego jak ważne jest prawidłowe żywienie dla dorastających dzieci. Czy jednak dzieci to wiedzą? Czy pod wpływem mody nie oświadczają nam, że od dziś będą się żywić inaczej?
Tak się zdarza coraz częściej. I nic w tym złego, jeżeli zmiana sposobu odżywiania im nie zaszkodzi.
Wychodząc naprzeciw tym problemom przygotowaliśmy dla starszych dzieci, młodzieży oraz Ich rodziców cykl warsztatów edukacyjno-kulinarnych pn. „Poznaję, rozumiem, świadomie wybieram”, podczas których będziemy nie tylko świetnie się bawić gotując wraz z rodzicami, ale przede wszystkim poznamy wszystkie ważne aspekty związane z dietami – wady i zalety, korzyści oraz zagrożenia.
Tak będzie przez 5 czwartkowych spotkań, podczas których dowiemy się wszystkiego co najważniejsze na temat: diety klasycznej, wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej oraz ketogenicznej (niskowęglowodanowej).
A teraz zapraszamy do obejrzenia relacji z warsztatów na temat diety klasycznej, które odbyły się w miniony czwartek.
Do zobaczenia na kolejnych warsztatach

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk zamknij