...
Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ

Oferta dla klubów
i placówek sportowych

Rozwijamy potencjał młodych sportowców poprzez edukację o zdrowym odżywianiu. W Sportujemy wiemy, jak ważna jest zbilansowana dieta w sporcie. Wierzymy, że inwestycja w zdrowe odżywianie młodych sportowców to inwestycja w ich przyszłość.
Sprawdź nasze opcje współpracy i dołącz do nas w tworzeniu zdrowej przyszłości dla młodych talentów sportowych.
1_a
Warsztaty dietetyczne dla Młodych sportowców

Nasze warsztaty łączą naukę z zabawą, edukując młodych sportowców o znaczeniu zdrowego odżywiania. Pomagamy im rozumieć, jak dieta wpływa na ich wyniki i samopoczucie.

Szkolenia i wykłady dla klubów i organizacji sportowych

Szkolenia prowadzone przez dietetyków Sportujemy wzbogacają wiedzę zarówno młodych sportowców, jak i ich trenerów. Korzystając z naszej oferty możesz lepiej wspierać rozwój i zdrowie swoich zawodników.

1_c
1_f
SportuJemy na eventach, piknikach, turniejach sportowych itp.

Organizujemy warsztaty dietetyczne i kulinarne dla dzieci podczas sportowych pikników i wydarzeń. Uczymy, jak ważne jest zdrowe jedzenie, i pokazujemy proste, a pożywne przepisy. Dzieci uczą się i bawią, odkrywając zdrowe posiłki.

DIetetyk sportowy na obozie lub półkolonii

Prowadzimy warsztaty dietetyczne i kulinarne dla dzieci podczas obozów i półkolonii. Uczymy, jak ważne jest zdrowe jedzenie w sporcie i rozwoju zawodnika.

1_g
1_d
ANALIZA SKŁADU CIAŁA Z DOJAZDEM

Dostarczamy narzędzia do monitorowania postępów i zdrowia sportowców, jak również przeprowadzamy badania w placówkach. Nasza mobilna analiza składu ciała to ważny składnik sukcesu w treningu i diecie zawodnika.

WSpółpraca dietetyka w klubie

Nasi dziecięcy dietetycy sportowi współpracują z klubami, tworząc zdrowe plany żywieniowe, szkoląc i monitorując postępy zawodników. Dzięki temu sportowcy są zdrowsi i osiągają lepsze wyniki.

1_e

Masz pytania? Porozmawiajmy!

Oferta dla firm i organizacji:

SportuJemy

Szkolenia i prelekcje

SportuJemy

Eventy / Konferencje

SportuJemy

Warsztaty kulinarne

SportuJemy

SPERSONALIZOWANE PROJEKTY

SportuJemy

Analiza składu Ciała

Koszyk zamknij
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.