Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Warsztaty kulinarne dla młodych sportowców w ARPS Ferajna

IMG_4917

W dniu 15 stycznia zrealizowaliśmy warsztaty dietetyczno – kulinarne dla utalentowanych młodych piłkarzy z klubu ARPS Ferajna. Nasze szkolenie rozpoczęliśmy od fascynującej części teoretycznej, w której zgłębialiśmy tajniki prawidłowego odżywiania młodych sportowców.

Na początku omówiliśmy kluczowe znaczenie właściwej diety dla osiągnięcia doskonałej formy sportowej. Nasi uczestnicy dowiedzieli się, jakie składniki odżywcze są niezbędne dla zachowania energii, szybkiej regeneracji mięśni oraz osiągnięcia optymalnej wydajności. Przeanalizowaliśmy strategie żywieniowe dostosowane do różnych faz treningowych, w tym odżywianie przed, w trakcie oraz po treningu. Na koniec przeprowadziliśmy panel dyskusyjny, podczas którego udzielaliśmy odpowiedzi na pytania uczestników.

W drugiej części wydarzenia przeszliśmy do praktyki, prowadząc warsztaty kulinarne dla młodych sportowców. Wspólnie z młodymi sportowcami przygotowaliśmy przekąskę, która sprawdzi się świetnie zarówno przed treningiem oraz jako przekąska podczas dnia turniejowego. Banan z kremem czekoladowym Daktynella, zawinięty w tortille i zapiekany na grillu to idealne połączenie węglowodanów i składników wspomagających układ krwionośny piłkarza.

Jesteśmy przekonani, że te warsztaty dostarczyły naszym zawodnikom nie tylko praktycznej wiedzy, ale również umiejętności, które będą mogli wykorzystać zarówno na boisku, jak i w codziennym życiu. Już w trakcie zajęć uczestnicy jednogłośnie wyrazili swoje zadowolenie, nazywając nasze zajęcia “MEGA FAJNE!”. Opinii było znacznie więcej, ale najważniejszym dla nas efektem jest praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy.

Jeśli i Ty chciałbyś, abyśmy zorganizowali podobne, ekscytujące wydarzenie w Twoim klubie, nie wahaj się skontaktować z nami! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie dla Twoich zawodników. Zapisz się już teraz na kulinarne wyzwania z nami! Jesteśmy mobilni i dostarczymy nasze warsztaty w każde miejsce w Polsce.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij