Konsultacje indywidualne

A może chcesz się z nami spotkać twarzą w twarz? Nie ma problemu! Mamy przygotowane 3 pakiety konsultacji indywidualnych. W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać:
– jednorazową konsultację
– 6 tygodniowy plan działania
– 12 tygodniowy plan działania

Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję i działajmy razem dla dobra Twojego dziecka!

Jednorazowa konsultacja

Chciałabyś, aby dieta Twojego dziecka była nie tylko zdrowa, ale też smaczna i dostosowana do jego potrzeb? Umów się na konsultację, a krok po kroku wytłumaczę co musisz zmienić i na co zwrócić uwagę. 

Spotkanie obejmuje 60 minutową rozmowę z interpretacją wyników badań oraz analizą wcześniej odesłanego wywiadu żywieniowego. Dzięki temu, będę mogła indywidualnie dobrać dietę dla Twojego dziecka, dając mu to, co najlepsze.

Nie skupiamy się tylko na diecie, ale całym stylu życia. Wszystko po to, by Twoje dziecko czuło się jak najlepiej i osiągało coraz lepsze wyniki w sporcie.

W trakcie spotkania będziesz mogła zadawać pytania. Zależy mi, by wszystko było dla Ciebie jasne i zrozumiałe!

Nie będziesz musiała robić notatek. Pełne podsumowanie spotkania, wyślę Ci mailem. Dzięki temu w pełni skupimy się na rozmowie. 

Dodatkowo otrzymasz 20% zniżki na gotowe jadłospisy, e- booki i szkolenia.

Koszt spotkania:
z Patrycją Olejarczyk – 450 zł
z Izabelą Trelą – 350 zł

Jeśli chcesz, możemy również ułożyć spersonalizowany 7 dniowy jadłospis dla Twojego dziecka. Przygotujemy go na podstawie prywatnej konsultacji, wywiadu żywieniowego i wyników badań. (Dodatkowo 350 zł)

Umów się już dziś!

Koszyk zamknij