Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Warsztaty Kulinarno-Dietetyczne dla Młodych Sportowców w Klubie MKS Góra Kalwaria

IMG_5051

W dniu 18 stycznia klub MKS Góra Kalwaria był miejscem pełnym pasji do piłki nożnej oraz troski o zdrowe odżywianie. Przeprowadziliśmy wyjątkowe warsztaty kulinarno-dietetyczne, które połączyły w sobie wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami kulinarnymi, aby wspomóc rozwój młodych piłkarzy.

Na początek spotkania podczas części teoretycznej, zgłębialiśmy tajniki odżywiania okołotreningowego. Razem z dwiema grupami młodych piłkarzy omawialiśmy znaczenie właściwej diety w kontekście ich aktywności sportowej. Dyskutowaliśmy o roli odpowiednich składników odżywczych w utrzymaniu energii i regeneracji mięśni oraz zapewnieniu optymalnej wydajności podczas treningów i meczów.

Następnie przeszliśmy do części praktycznej, która okazała się prawdziwą ucztą dla zmysłów! Razem z uczestnikami przygotowaliśmy różowe gofry z sokiem z buraka, podane z pysznym masłem orzechowym i świeżymi owocami. Ta lekka, ale sycąca przekąska nie tylko zachwyciła podniebienia, ale także dostarczyła niezbędnych składników odżywczych dla rozwijających się sportowców.

Warsztaty kulinarno-dietetyczne w klubie MKS Góra Kalwaria to nie tylko okazja do nauki, ale także do integracji i budowania świadomości na temat zdrowego stylu życia. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności przyczynią się do dalszego rozwoju zdrowych nawyków żywieniowych młodych sportowców.

Jeśli i Ty chciałbyś zorganizować podobne warsztaty dla swojej grupy sportowej lub klubu, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które wesprze rozwój Twoich zawodników. Nie zwlekaj – zapisz się już teraz na kulinarne wyzwania z nami! Jesteśmy mobilni i dostarczymy nasze warsztaty w dowolne miejsce w Polsce.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij