Sprawdź Nasze soki dla sportowców!

I przekonaj się, że teraz w Twoich rękach jest niezwykle skuteczny instrument, który:

100% naturalne

Nasz sok jest tłoczony ze świeżych owoców i warzyw. Nie zawiera żadnych konserwantów, cukru i aromatów.

100% vegański

Dobrze znamy producenta i jakość tych soków. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z polskim producentem i tworzymy jakość.

Bez cukru

Wszechobecny cukier jest nieobecny w naszych sokach. Naturalnie występująca fruktoza w pełni wystarcza!

Bez dodatku wody

Nie rozcieńczany wodą koncentrat, a tłoczony z surowych owoców i warzyw sok. Nie napój smakowy, a dawka witamin i minerałów. SportuJemy razem!

Korzyści soków Sportujemy

Wszystkie soki w naszym sklepie odpowiadają zasadom SportuJemy: zdrowe, sportowe, kolorowe i … oczywiście, smaczne! Zdrowa dieta to nie zakazy i prymitywne smaki, tylko pełnowartościowe i ciekawe jedzenie bez pustych kalorii! 

Soki, dzięki bogactwu makroskładników i szybkości przyswajania są niezwykle skutecznym produktem odżywczym, prawdziwym eliksirem. Przy ich pomocy możemy polepszać konkretne funkcje organizmu, wzmacniając go w całości!

Tłoczone, a nie z koncentratu to gwarancja zachowania większości makroskładników, które dobrze wpływają na zdrowie.

Sok jest dużo szybciej przyswajany niż posiłek — mamy udany trening i szybką regenerację.

Dobry skład i różnorodność smaków zapewnia pozytywne efekty akurat dla dzieci. Nie tylko trening, ale odporność i energia na naukę!

Młodzi sportowcy otrzymują możliwość wpływu na własne wyniki sportowe i regenerację potreningową

Patrycja
Olejarczyk

“Tworząc markę soków SportuJemy, myślałam o naszych podopiecznych. Sportowcom, nawet młodym, zawsze zależy na dobrych wynikach i szybkiej regeneracji po treningu, więc dobór smaków nie był przypadkowy!

Jest sporo warzyw i owoców, wspierających sportowców, ale burak to główny naturalny “doping”! Wiele zawodowych sportowców uważa go za superfood treningowy i potwierdzają to też badania.

Wiśnia i jabłko zostały wybrane ze względu na potencjał regeneracyjny i przeciwzapalny. Mało kto z rodziców wie, że każdy trening powoduje mikrourazy mięśni i stawów, a końcowy efekt wyćwiczenia czegoś uzyskuje się dzięki dobrej regeneracji i adaptacja do obciążeń. Wiśnia i jabłko wspomagają te procesy.”

Opinie o naszych sokach

Super przepisy na naszym blogu!

Chcesz dowiedzieć się więcej o sportowym odżywianiu?

Poznaj produkty edukacyjne SportuJemy, które jeszcze bardziej angażują dzieci w sport, dobrą dietę i gotowanie. Nie zakazuJemy, tylko pokazuJemy i wyjaśniamy przyczyny. Tego starczy, by dziecko robiło mądry wybór!

Koszyk zamknij