Szkolenia i wykłady dla szkół, przedszkoli, placówek edukacyjnych i innych podmiotów (online lub z dojazdem).

Szkolenia i wykłady o odżywianiu stanowią ważną część profilaktyki i promocji zdrowia dzieci. Prostym językiem i z pasją przedstawiamy najważniejsze aspekty zdrowego odżywiania, motywujemy do aktywnego trybu życia i mądrego podejścia do zakupów. Opowiadamy także o wpływie cukru na nasz organizm.

 

Bez “wymądrzania się” i zbędnej teorii. Dajemy rady, które można wprowadzić w życie jeszcze w ten sam dzień. Zachęcamy i inspirujemy. 

 

Dzięki temu, nie będziesz musiała setny raz mówić dziecku, dlaczego nie powinno jeść tyle słodyczy lub spędzać całych dni przy komputerze. Dobrze wiesz, że zakazy nie przynoszą długofalowych efektów. Najważniejsze, by samo zrozumiało co jest dla niego najlepsze.

Zdrowszy tryb życia przełoży się nie tylko na jego zdrowie fizyczne i zwiększenie odporności.

Lepszy humor.
Więcej energii.
Lepsze oceny.

To wszystko dostanie w pakiecie! 

Jeżeli jesteś nauczycielem, zaproś nas do swojej szkoły i pokaż, że z pasją i zupełnie nieszablonowo podchodzisz do edukacji i zdrowia dzieci. Wiemy, że rodzice doceniają, jak szkoła kompleksowo troszczy się o rozwój dziecka.

Czas trwania: dla uczniów 45-60 minut, dla rodziców i nauczycieli 90 minut.

Przebieg szkolenia online: szkolenie odbywa się na platformie internetowej, cała organizacja jest po naszej stronie. Placówka otrzymuje link z dostępem do przesłania uczniom/rodzicom/nauczycielom.

Przebieg szkolenia stacjonarnego: szkolenie odbywa się w wyznaczonym przez klienta miejscu. Potrzebujemy dostęp do prądu, możliwość wyświetlenia prezentacji, miejsca siedzące dla uczestników

Miejsce: online lub stacjonarnie

Cena:
Szkolenie online: 45 – 60 minut — 450 zł, 90 minut — 650 zł.

Szkolenie stacjonarne: 45 – 60 minut – 550 zł, 90 minut – 750 zł
*przy zakupie warsztatów kulinarnych, szkolenie edukacyjne dla dzieci i młodzieży jest GRATIS!

Koszyk zamknij