Szkolenia i wykłady dla klubów i organizacji sportowych

Szkolenia i wykłady żywieniowe uświadamiają młodym sportowcom, że to, co trafia na ich talerz każdego dnia – to inwestycja. Jedzenie ma ogromny wpływ na ich rozwój i formę sportową. Teraz i w przyszłości.

Podczas szkolenia omówimy takie tematy jak:

– Odżywianie (zapotrzebowanie kaloryczne, makro- i mikroskładniki, posiłki okołotreningowe, zmienność diety względem intensywności treningowej, produkty wspierające odporność, jak zbilansować posiłek przed i po treningu, jak zapobiegać infekcjom i kontuzjom);

– Nawodnienie (co to jest, dlaczego jest ważne dla sportowca, co wybierać do picia, która woda jest najlepsza, czy izotonik to dobry napój dla młodego sportowca, czy warto pić napoje energetyczne, jak zwiększyć wydolność, skutki odwodnienia);

– Suplementacja (od jakiego wieku wprowadzić suplementację, po które suplementy warto sięgnąć, na co zwrócić uwagę, czy odżywki białkowe to dobry produkt dla młodego sportowca).

To szkolenie to pigułka informacji, dzięki któremu Twoje dziecko będzie zdrowsze i bardziej energiczne. Przełoży się to także na jego wyniki sportowe.

Dzięki temu nie będziesz musiała się martwić, czy dieta Twojego dziecka jest odpowiednia. Na forach internetowych można znaleźć wiele porad (często nieprawdziwych), które mogą wprowadzić jedynie sporo zamieszania w Waszej diecie. Warto kierować się wskazówkami od profesjonalistów.

Odpowiemy na wszelkie wątpliwości i rozwiejemy wszystkie mity na temat prawidłowego odżywiania i suplementacji!

Jesteś właścicielem klubu?
Dzięki tego typu inicjatywom, pokażesz, że kompleksowo dbasz o swoich zawodników i uatrakcyjnisz swoją ofertę, wyróżniając się na tle konkurencji. Poza tym, doskonale wiesz, że, lepsza dieta = lepsze wyniki.

Czas trwania: dla zawodników 45-60 minut, dla rodziców i trenerów 90 minut.

Przebieg szkolenia online: szkolenie odbywa się na platformie internetowej, cała organizacja jest po naszej stronie. Klub otrzymuje link z dostępem do przesłania zawodnikom/rodzicom.

Przebieg szkolenia stacjonarnego: szkolenie odbywa się w wyznaczonym przez klienta miejscu. Potrzebujemy dostęp do prądu, możliwość wyświetlenia prezentacji, miejsca siedzące dla uczestników.

Miejsce: online lub stacjonarnie

Cena:
Szkolenie online: 60 minut — 450 zł, 90 minut — 650 zł.

Szkolenie stacjonarne: 60 minut – 550 zł, 90 minut – 750 zł
*przy zakupie warsztatów kulinarnych, szkolenie edukacyjne dla dzieci i młodzieży jest GRATIS!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Koszyk zamknij