Eventy i konferencje tematyczne (z dojazdem)

A może masz inny pomysł? Chętnie go zrealizujemy!

Organizujemy także wydarzenia “szyte na miarę”. Co to znaczy?
Ze swoimi działaniami możemy dostosować się do Twoich potrzeb – pikniki rodzinne i sportowe, szkolenia dla pracowników, szkolenia dla przyszłych i młodych mam, warsztaty dla dzieci, analizy składu ciała z zaleceniami dietetyka.

To tylko część naszych propozycji.

Nasze wydarzenia, to nie tylko ciekawy i nietuzinkowy sposób na spędzenie wolnego czasu. Inspirujemy i pokazujemy jak można zdrowo i smacznie żyć. Otrzymasz od nas konkretne rady i wskazówki, co możesz poprawić w życiu swoim i swojego dziecka, by mieć jeszcze więcej pozytywnej energii! Zdrowe odżywianie wpływa nie tylko na nasze zdrowie psychiczne, ale też fizyczne!

W jaki sposób możemy współpracować?

1. Jeżeli organizujesz event, możesz wynająć nasze stoisko. Chętnie przeprowadzimy dla Ciebie warsztaty kulinarne, szkolenia z zakresu dietetyki, czy analizę składu ciała. Wszystko w atmosferze dobrej zabawy!

Zamiast dmuchanego zamku czy animatora, który często od kilku lat przeprowadza te same zabawy, postaw na atrakcję, która nie tylko angażuje dzieci, ale będzie miała też wymiar edukacyjny!

Nie tylko najmłodsi, ale też ich rodzice z pewnością to docenią. 

2. Możemy nie tylko uatrakcyjnić Twoje wydarzenie, ale je w pełni zorganizować! Jeżeli chcesz stworzyć event, łączący w sobie mnóstwo zabawy i edukacji żywieniowej, chętnie to za Ciebie zrobimy! To świetny sposób na wolny czas nie tylko dla dzieci, ale również ich rodziców! Edukujemy poprzez zabawę, promujemy zdrowe nawyki, wspólnie gotujemy i pokazujemy jak lepiej żyć wprowadzając do codzienności niewielkie zmiany!

Nasze wydarzenia to nie tylko rozrywka na kilka godzin. Będą one owocować, przez najbliższe dni, miesiące, a nawet lata!

Z kim działamy?
Usługa eventów i konferencji z dojazdem do klienta jest skierowana do firm, fundacji, urzędów, organizacji pozarządowych, klubów sportowych i szkół. A może działasz w innej branży? Koniecznie się odezwij! Z pewnością uda nam się nawiązać współpracę.

Co zapewniamy?
Wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe, produkty do warsztatów, prezentacje multimedialne oraz urządzenie do analizy składu ciała. Możemy również zorganizować całe wydarzenie dla Ciebie. Mamy doskonałe zaplecze nie tylko dietetyczne, ale również sportowe.

Miejsce: usługa realizowana u  klienta.

Kto może uczestniczyć: dzieci, dzieci z rodzicami, rodzice, nauczyciele, trenerzy.

Cena: jest uzależniona od kilku czynników.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Koszyk zamknij