SportuJemy - Centrum Dietetyki dla Dzieci i Młodzieży

DIETA, SPORT, PASJA, RELACJE! To 4 główne filary naszej pracy! PracuJEMY nieszablonowo, nie trzymamy się sztywnych ram. Wychodzimy poza schematy i jesteśmy najlepsi

Czas dzieciństwa i dojrzewania jest okresem, w którym organizm rośnie najszybciej...

Nie jest więc bez znaczenia jakie produkty trafiają na talerz dziecka każdego dnia. Doskonałym przykładem może być układ kostny, który zwiększa swoją szczytową masę aż o 25%! Dlatego tak ważna jest odpowiednia podaż wapnia i witaminy D. Codzienne treningi, zawody sportowe i mecze, które wiążą się ze zwiększonym wydatkiem energetycznym, przy nieodpowiedniej diecie dziecka mogą powodować zaburzenia odżywiania i mieć bezpośredni wpływ na zaburzenia wzrostu oraz formy sportowej.

Najważniejsze w żywieniu dziecka są odpowiednie nawyki żywieniowe, które decydują o przyzwyczajeniach w przyszłości.

Projekt SportuJemy powstał w trosce o zdrowie dzieci i młodzieży, specjalizując się głównie w żywieniu młodych sportowców. Prowadzone działania mają na celu poszerzać świadomość żywieniową zawodników, ich rodziców i trenerów. Zajmujemy się propagowaniem zdrowego stylu życia. Pragniemy pokazać jak ogromny wpływ na rozwój sportowy ma odpowiednia dieta. Prowadzimy profesjonalne wykłady i szkolenia dla rodziców, klubów sportowych, szkół i firm. Organizujemy warsztaty kulinarne i edukacyjne dla zawodników. Organizujemy sportowe obozy, gdzie treningi połączone są z nauką zdrowych nawyków żywieniowych. Układamy jadłospisy dostosowane indywidualnie do każdego zawodnika. Organizujemy zdrowe urodziny dla małych sportowców! 

To wszystko i znacznie więcej, znajdziesz w SportuJemy. Napisz do nas i zapytaj o ofertę dopasowaną do twoich potrzeb!

Patrycja Olejarczyk

Dietetyk sportowa, wykładowczyni akademicka, trenerka wielu dyscyplin sportowych.

Ukończyłam studia z wyróżnieniem na kierunku  wychowanie fizyczne ze specjalizacją dietetyka sportowa na Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Obecnie kończę studia z dietetyki klinicznej na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Jestem trenerem tańca i fitness, narciarstwa zjazdowego oraz gimnastyki. Od ponad 11 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą kształtując ich prawidłowe nawyki sportowe i żywieniowe.

Specjalizuję się w szeroko pojętej edukacji żywieniowej zawodników różnych dyscyplin sportowych, ich rodziców i trenerów. Moim ulubionym obszarem pracy są szkolenia grupowe i warsztaty kulinarne, podczas których młodzi sportowcy w praktyczny sposób poznają tajniki wpływu diety na formę sportową.

Nie układam diet. Zmieniam styl życia. Swoją pracę mierzę przede wszystkim w ilości zmienionych nawyków. Uważam, że na rynku jest zbyt dużo diet i „fit produktów”, a zbyt mało informacji na temat racjonalnego żywienia. A przecież jedząc normalnie można osiągać świetne wyniki sportowe.   

Moją misją jest przekazywanie konkretnej wiedzy i praktycznych umiejętności, dzięki którym młodzi zawodnicy poprawiają swoje wyniki sportowe, a rodzice rozwiązują problemy żywieniowe dzieci.

Partnerzy:

– Sukces sportowca zaczyna się od dobrego jedzenia! –

tel:

516 740 678

email:

kontakt@sportujemy.pl