Jadłospis

MŁODEGO SPORTOWCA

Dieta trenującego dziecka powinna się różnić od diety jego nietrenującego rówieśnika.

“Jadłospis Młodego Sportowca” to niezastąpiony i jedyny w Polsce  e-book dla rodziców młodych sportowców, oferujący plan żywieniowy ściśle dostosowany do obciążeń treningowych, uwzględniający mecze i całodniowe turnieje oraz mający na uwadze intensywny rozwój młodego organizmu.

Zawiera on przepisy na łatwe w przygotowaniu, zbilansowane posiłki, które dostarczają energii, niezbędnych makroskładników oraz witamin.

Cena wzrasta po północy – taniej nie będzie! 👇

159,00 ZŁ

99,00 ZŁ

NIE ZWLEKAJ PO PÓŁNOCY BĘDZIE AŻ 60 ZŁ DROŻEJ!

godz.
min.
sek.

Dlaczego odżywianie dziecka w szkole jest tak ważne?

Kształtuje zdrowe nawyki

Edukacja dzieci w młodym wieku na temat zdrowego jedzenia kształtuje trwałe nawyki żywieniowe. Pomaga im wybierać zdrowsze opcje żywieniowe przez całe życie, co wpływa na ich zdrowie i jakość życia w przyszłości.

Poprawia koncentrację

Zdrowe lunchboxy utrzymują stały poziom cukru we krwi, co korzystnie wpływa na koncentrację i zdolność uczenia się dzieci. Dzięki temu, unikamy spadków energii i wzrostu uczucia zmęczenia, co wspomaga skupienie na zajęciach.

Wspiera wyzwania sportowe

Dobre odżywianie w szkole przekłada się również na większą energię i wydolność dzieci podczas treningów i zawodów sportowych. Dzięki temu mogą trenować bardziej efektywnie, osiągać lepsze wyniki i unikają nadmiernego zmęczenia.

Co otrzymasz kupując
ten e-book?

Pełny plan żywieniowy nie na 7, a na 14 dni!

Przepisy na posiłki dostosowane do wymagań treningowych.

Pewność, że Twoje dziecko nie będzie miało żadnych niedoborów.

Gwarancję, że Twoje dziecko będzie miało energię i poprawi swoje wyniki.

Wiedzę o odżywianiu młodego sportowca i nie dasz się nabrać na krążące mity o posiłkach okołotreningowych.

Pewność, że nie zaniedbasz już żadnego posiłku, nawet gdy często brakuje Ci czasu.

Nasz e-book to nie tylko przepisy, to kompleksowa instrukcja, która pomoże Ci stworzyć posiłki dostosowane do potrzeb Twojego dziecka. Dzięki niemu dowiesz się, jak przygotować posiłki, które będą wsparciem w nauce i sporcie, oraz idealnie sprawdzą zarówno w dni treningowe, nietreningowe, w czasie zawodów, czy całodniowego turnieju.

005_m3

Dietetyczka sportowa

PATRYCJA OLEJARCZYK

Absolwentka dietetyki klinicznej oraz wychowania fizycznego ze specjalizacją dietetyka sportowa. Jestem wykładowczynią akademicką na Uniwersytecie SWPS oraz Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie.

Specjalizuję się w szeroko pojętej edukacji żywieniowej zawodników różnych dyscyplin sportowych, ich rodziców i trenerów. Moim ulubionym obszarem pracy są szkolenia grupowe i warsztaty kulinarne, podczas których młodzi sportowcy w praktyczny sposób poznają tajniki wpływu diety na formę sportową.

Moją misją jest przekazywanie konkretnej wiedzy i praktycznych umiejętności, dzięki którym młodzi zawodnicy poprawiają swoje wyniki sportowe, a rodzice rozwiązują problemy żywieniowe dzieci.

ZAMÓW TERAZ

159,00 ZŁ

99,00 ZŁ

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO!

Odkryj tajniki zdrowego żywienia! Zamów teraz nasz e-book i daj swojemu dziecku najlepszy prezent. Zyskaj pewność, że każdy dzień rozpoczyna się od zdrowego, smacznego i pełnowartościowego posiłku.

Nie czekaj, bo dobra dieta to klucz do sukcesu dziecka!

Przepisy stworzone przez Dietetyk Młodych Sportowców Patrycję Olejarczyk na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z młodymi sportowcami

Smaczne, szybkie i sprawdzone przepisy, które pokocha Twoje dziecko

Zdrowe i pożywne składniki, które nie zrujnują Twojego budżetu

NIE ZWLEKAJ PO PÓŁNOCY BĘDZIE AŻ 60 ZŁ DROŻEJ!

godz.
min.
sek.