Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Warsztaty Kulinarno-Dietetyczne dla Młodych Sportowców w Ustroniu Morskim

IMG_5696

W dniu 6 lutego podczas zgrupowania klubu APK Kartuzy w Ustroniu Morskim odbyły się wyjątkowe warsztaty kulinarno-dietetyczne, które miały na celu nie tylko promowanie zdrowego odżywiania, ale także zrozumienie jego kluczowego wpływu na regenerację organizmu sportowców.

Podczas części teoretycznej warsztatów skupiliśmy się na omówieniu wpływu diety na regenerację młodego sportowca. Razem z uczestnikami analizowaliśmy rolę różnych składników odżywczych w procesie regeneracji mięśni i przywracania energii po intensywnych treningach i zawodach. Dyskutowaliśmy także o znaczeniu odpowiedniego nawodnienia i dostarczania organizmowi niezbędnych substancji odżywczych.

Następnie przyszła pora na część praktyczną, w której przygotowaliśmy pyszne różowe gofry z serkiem waniliowym i świeżymi owocami. Ta kolorowa i pełna witamin przekąska nie tylko dostarczała niezbędnych składników odżywczych, ale także zachwycała swoim wyglądem i smakiem.

Warsztaty kulinarno-dietetyczne to nie tylko okazja do nauki, ale również do integracji i budowania świadomości na temat korzyści zdrowego odżywiania. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenie przyczynią się do dalszego rozwoju zdrowych nawyków żywieniowych młodych sportowców.

Jeśli i Ty pragniesz zorganizować podobne warsztaty dla swojej grupy sportowej lub klubu, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które wesprze rozwój Twoich zawodników. Nie zwlekaj – zapisz się już teraz na kulinarne wyzwania z nami! Jesteśmy mobilni i dostarczymy nasze warsztaty w dowolne miejsce w Polsce.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij