Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Podsumowanie Warsztatów Kulinarnych dla Młodych Sportowców w Klubie Mazur Radzymin

IMG_4996

25 stycznia w klubie Mazur Radzymin odbyły się niezwykłe warsztaty kulinarno-dietetyczne, które zainspirowały młodych sportowców do odkrywania zdrowych i pysznych smaków. To wyjątkowe wydarzenie miało na celu promowanie świadomego odżywiania i wspieranie wydajności sportowej.

Podczas części teoretycznej warsztatów omówiliśmy dietę młodego piłkarza. Skupiając się na roli odpowiednich składników odżywczych w zapewnieniu energii, regeneracji mięśni i poprawie wydajności podczas treningów i meczów. Uczestnicy mieli okazję zgłębić tajniki zbilansowanej diety, która wspiera rozwój sportowy.

Następnie przyszła pora na część praktyczną, podczas której wraz z młodymi sportowcami przygotowaliśmy smakowite burgery z kotletem buraczanym i świeżymi warzywami. Ta zdrowa alternatywa dla tradycyjnych burgerów nie tylko dostarczała niezbędnych składników odżywczych, ale także zachwycała wyjątkowym smakiem i aromatem.

Warsztaty kulinarno-dietetyczne to nie tylko okazja do nauki, ale także do integracji i budowania świadomości na temat korzyści zdrowego odżywiania. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenie przyczynią się do dalszego rozwoju zdrowych nawyków żywieniowych młodych sportowców.

Jeśli i Ty pragniesz zorganizować podobne warsztaty dla swojej grupy sportowej lub klubu, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które wesprze rozwój Twoich zawodników. Nie zwlekaj – zapisz się już teraz na kulinarne wyzwania z nami! Jesteśmy mobilni i dostarczymy nasze warsztaty w dowolne miejsce w Polsce.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij