Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Podsumowanie Warsztatów Kulinarnych dla Młodych Sportowców w Klubie EsKadra

IMG_5198

22 stycznia br. klub EsKadra w Warszawie stał się areną inspirujących warsztatów kulinarnych, które połączyły w sobie pasję do piłki nożnej z troską o zdrowe odżywianie. To wydarzenie nie tylko otworzyło drzwi do kulinarnej przygody, ale także dostarczyło cennej wiedzy na temat odpowiedniego żywienia w kontekście aktywności fizycznej.

W ramach warsztatów mieliśmy przyjemność współpracować z dwiema grupami młodych piłkarzy, prowadząc zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Podczas dyskusji teoretycznej skupiliśmy się na omówieniu znaczenia odżywiania okołotreningowego dla młodych sportowców. Razem zgłębialiśmy tajniki zbilansowanej diety, która wspiera wydajność i regenerację organizmu przed, w trakcie i po treningu.

Następnie przeszliśmy do części praktycznej, która okazała się prawdziwą ucztą dla zmysłów! Wspólnie z uczestnikami przygotowaliśmy deser a’la Kinder Country. Ta lekka, ale pożywna przekąska nie tylko rozpieszczała podniebienia, ale również dostarczała niezbędnych składników odżywczych dla rozwijających się sportowców.

Warsztaty kulinarno-dietetyczne w klubie EsKadra to nie tylko okazja do nauki, ale także do integracji i budowania świadomości na temat zdrowego stylu życia. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności przyczynią się do dalszego rozwoju zdrowych nawyków żywieniowych młodych sportowców.

Jeśli i Ty pragniesz zorganizować podobne warsztaty dla swojej grupy sportowej lub klubu, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które wesprze rozwój Twoich zawodników. Nie zwlekaj – zapisz się już teraz na kulinarne wyzwania z nami! Jesteśmy mobilni i dostarczymy nasze warsztaty w dowolne miejsce w Polsce.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij