Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Podsumowanie Warsztatów Kulinarnych dla Młodych Sportowców w Jastarni

IMG_5613

2 lutego Jastarnia stała się nie tylko miejscem odpoczynku nad morzem, ale również areną dla kulinarnej inspiracji i zdrowego odżywiania. To właśnie tam, w malowniczej scenerii nadbałtyckiego wybrzeża, odbyły się wyjątkowe warsztaty kulinarno-dietetyczne, które miały na celu wsparcie młodych sportowców w utrzymaniu właściwej diety i osiąganiu sportowych celów.

Podczas części teoretycznej warsztatów skupiliśmy się na omówieniu diety młodego sportowca, przybliżając uczestnikom znaczenie odpowiednich składników odżywczych w codziennej diecie. Rozmawialiśmy o roli białka, węglowodanów, tłuszczów i witamin w zapewnieniu energii, regeneracji mięśni i optymalnej wydajności podczas treningów oraz zawodów.

Następnie przyszła pora na część praktyczną, podczas której wraz z młodymi sportowcami przygotowaliśmy zielone gofry z masłem orzechowym i świeżymi owocami. Ta nietypowa, ale pełna smaku i zdrowych składników przekąska była nie tylko smacznym posiłkiem, ale również doskonałym źródłem energii i witamin.

Warsztaty kulinarno-dietetyczne to nie tylko okazja do nauki, ale również do integracji i budowania świadomości na temat korzyści zdrowego odżywiania. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenie przyczynią się do dalszego rozwoju zdrowych nawyków żywieniowych młodych sportowców.

Jeśli i Ty pragniesz zorganizować podobne warsztaty dla swojej grupy sportowej lub klubu, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które wesprze rozwój Twoich zawodników. Nie zwlekaj – zapisz się już teraz na kulinarne wyzwania z nami! Jesteśmy mobilni i dostarczymy nasze warsztaty w dowolne miejsce w Polsce.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij