Trwa rekrutacja na OBOZY LETNIE 2024SPRAWDŹ
logo_podstawowe

Podsumowanie Warsztatów Dietetyczno-Kulinarnych w Klubie Crazy Sport

IMG_20240116_122021

W dniu 16 stycznia mieliśmy ogromną przyjemność gościć w klubie Crazy Sport w Warszawie, gdzie przeprowadziliśmy wyjątkowe warsztaty dietetyczno-kulinarno-sportowe dla młodych adeptów sportu. Dzieci nie tylko miały okazję wzbogacić swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania, ale także miały szansę uczestniczyć w praktycznych zajęciach kulinarnych, które dostarczyły niezapomnianych doświadczeń.

Na części teoretycznej warsztatów zgłębialiśmy tajniki odżywiania okołotreningowego. Wspólnie z dziećmi omawialiśmy znaczenie odpowiedniego żywienia przed, w trakcie i po treningu, aby zapewnić organizmowi niezbędną energię i składniki odżywcze do osiągnięcia najlepszej formy sportowej. Dzięki interaktywnej dyskusji każdy mógł lepiej zrozumieć, dlaczego właściwe nawyki żywieniowe są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na boisku.

Część praktyczna warsztatów była prawdziwą ucztą dla zmysłów! Razem z dziećmi przygotowaliśmy pyszne i zdrowe tosty z proteinową Daktynellą i świeżymi owocami. Dzięki temu praktycznemu doświadczeniu dzieci miały okazję poznać prosty sposób przygotowywania pożywnych przekąsek, które wspierają ich wysiłek sportowy. To nie tylko smaczna alternatywa, ale także doskonałe uzupełnienie diety dla rozwijających się sportowców.

Warsztaty w klubie Crazy Sport w Warszawie były nie tylko okazją do nauki, ale także do wspólnego spędzenia czasu i zdobywania nowych umiejętności. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności będą inspiracją do dalszego rozwoju zdrowych nawyków żywieniowych i aktywnego stylu życia.

Jeśli i Ty chciałbyś, abyśmy zorganizowali podobne warsztaty dla Twojej grupy sportowej lub klubu, nie wahaj się skontaktować z nami! Razem możemy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które wesprze rozwój Twoich zawodników. Zapisz się już teraz na kulinarną przygodę z nami! Jesteśmy mobilni i dojedziemy z naszymi warsztaty w każde miejsce w Polsce.

Kliknij w link, żebyśmy mogli wysłać Ci ofertę: https://sportujemy.pl/oferta-3/oferta-dla-klubow/

Do zobaczenia na warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Koszyk zamknij